TESLİMAT

YARDIM KONULARI

TESLİMAT
ÖDEME
İPTAL / İADE
DİĞER

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır. K.K.T.C de dahil olmak üzere yurtdışına teslimatımız yoktur.

Siparişiniz mağazalarımızın açık olduğu 10.00-22.00 saatlerinde teslimat yapmaktadır.

Siparişinizi tamamladıktan sonra 0546 400 40 40 numaralı telefonu arayarak teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.

Adrese teslimat şu an için sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Muğla illerinin belirlenmiş ilçelerine yapılmaktadır.

Vakko Bistrot Akmerkez, Vakko Bistrot Atakule, Vakko Bistrot Emaar, Vakko Kuzu Effect, Vakko Bistrot Vadi İstanbul, Vakko Patisserie Akasya, Vakko Patisserie Aqua Florya,Vakko Patisserie Yalıkavak Marina, Vakko Patisserie Hiltown, Vakko Patisserie Cepa, Vakko Patisserie Karşıyaka, Vakko Patisserie Adana 01 Burda, Vakko L’atelier İstinye Park mağazalarımızdan Vakko Gıda’nın özel aracı ile adrese teslimat yapılmaktadır. Adrese teslimat her şubenin belirli teslimat noktalarına göre yapılmaktadır.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, indirim dönemlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

DESTEK HATTI

Pazartesi-Cumartesi : 09:00-18:00

SAYFA BAŞI