VAKKO PATISSERIE

Fransız pastacılığının en iyileri ile Vakko şıklığının bir araya geldiği Vakko Patisserie’nin, zarif tasarımları ve lezzetleri Fransa’da gastronomi alanında verilen ve tüm dünyada mükemmellik göstergesi olarak kabul edilen “Meilleur Ouvrier de France Patissier MOF” ünvanının sahibi Philippe Chatelain danışmanlığında, Fransız Pasta Şefi Ghislain Gaille tarafından hazırlanıyor.

Birçok farklı kategorize lezzetten oluşan Vakko Patisserie’de Büyük Pastalar, Tek Kişilik Pastalar, Petit Fours, Makaronlar, Kekler, Cookie, Reçeller, Dondurma ve Sorbetlerin öne çıktığı 98 farklı ürün yer alıyor. Bu eşsiz lezzetler, en özel malzemeler ile Vakko dostları için özenle hazırlanıyor. Ayrıca dönemsel olarak özel günlerde sınırlı sayıda sunulan ürün grupları da satışa sunuluyor.

Vakko Patisserie üretim merkezinde Vakko kalitesinin sürekliliğinin sağlanması için son teknoloji ekipmanlarından oluşan merkezi bir laboratuvar da bulunuyor. Patisserie bölümünde 3 farklı üretim alanının yanısıra depolarda yer almaktadır.

VAKKO
ÇİKOLATA MERKEZİ

Türkiye’de kendi çikolatasını üreten ilk moda markası olan Vakko, katkısız ve artizan çeşitlerini, özel formülünde kullandığı en iyi kalite kakao çekirdeği, kakao yağı ve farklı tatlarla birleştirerek Vakko Chocolate adı altında Türkiye’nin en lezzetli çikolatalarını yaratıyor.1989 senesinde, İsviçreli Maestrani firmasının formülüyle üretilen ve her biri farklı lezzetleriyle akılda ve damakta unutulmaz bir tat bırakan 25 farklı çeşidi ile Vakko çikolataları paketleme, üretim ve depodan oluşan 540 metrekare’lik bir alanda konumlanan Vakko Çikolata merkezinde özenle hazırlanıyor.Butik bitr anlayış ile hizmet veren Vakko Çikolata merkezi; üretim laboratuarı, çikolata üretim bölümü; paketleme alanı, üretim alanı ve depolardan oluşuyor.

SİPARİŞ HATTI

0546 400 40 40
Haftanın her günü / 11:00 - 20:00

VAKKO L'ATELIER UYGULAMASINI İNDİRİN

© COPYRIGHT 2024 VAKKO GIDA A.Ş.