BISTROT

KAHVALTILIKLAR

Mutluluğun gizli anahtarı Vakko Bistrot’dan bir kahvaltı… Çıtır çıtır ağızlarda dağılan bir croissant, nefis bir omlette veya enfes lezzeti ile Pain Au Chocolat! Vakko Bistrot’un iştah kabartan kahvaltılıkları sizi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

BAŞLANGIÇLAR

İştah kabartan başlangıçlar! Farklı ve nefis lezzetler Vakko’nun eşsiz yorumunda hayat bularak sizinle buluşuyor. Quiche Lorraine, Vakko Club Sandviç, Croque Madame vazgeçilmeziniz olacak!

ALIŞVERİŞE BAŞLA

ANA YEMEKLER

Usta dokunuşlar, gurme lezzetler! Tadıyla olduğu kadar görünümüyle de iştah kabartan, Fransız ve dünya mutfağının çok özel seçeneklerini keşfetmeye ne dersiniz?

ALIŞVERİŞE BAŞLA

TAKE & BAKE

Fransız mutfağını ve dünya lezzetlerini göz alıcı sunumlar ile bir araya getiren yepyeni bir Vakko deneyimi… Vakko hayata lezzet katmaya Vakko Bistrot ile devam ediyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

SALATALAR

Günü hafif geçirmek isteyenler için sağlıklı bir alternatifler… Vakko Bistrot’un usta yorumunda hayat bulan salatalar enfes lezzetini sizler ile buluşturuyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

İÇECEKLER

Hayata kısa bir mola vermeye ne dersiniz? Vakko Baristaları tarafından özel olarak harmanlanan sıcak bir Latte ya da Cappuccino veya günün her saati keyifle içebileceğiniz buz gibi benzersiz içecekler sizi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

SİPARİŞ HATTI

0546 400 40 40
Haftanın her günü / 10:00 - 22:00

VAKKO L'ATELIER UYGULAMASINI İNDİRİN

© COPYRIGHT 2024 VAKKO GIDA A.Ş.