fbpx

PATE A TARTINER- FRAMBOISE

AHUDUDU EZMESİ

350,00

Açıklama

Vakko Patisserie, tutku ile yaratılan enfes bir lezzeti sizinle buluşturuyor. Her tadımda dalından toplanmış kıpkırmızı ahududuların doğallığını yansıtan ‘Pate Tatiner Framboise’ ile tatlı bir lezzet yolculuğuna davetlisiniz. Frambuaz ezmesine farklı bir yorum getiren Vakko Patisserie ‘Pate a Tatiner Framboise’ ile kalplerde ve damaklarda unutulmaz bir iz bırakacak.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜ İÇERİR. ESER MİKTARDA ANTEP FISTIĞI, CEVİZ, YUMURTA ÜRÜNÜ, SOYA ÜRÜNÜ, FINDIK, BADEM, YER FISTIĞI, KAJU, SUSAM, GLUTEN İÇEREBİLİR.

18 – 24°C (Kavanoz kapağı açılmadan önce oda sıcaklığında saklayınız ve güneş ışığından koruyunuz. Kapak açıldıktan sonra buzdolabında [4 – 6°C] saklayınız.)

350 GR

Ürün Bilgileri
Ağırlık 330 g
Bilgilendirme

Bilgilendirme

Değerli Vakko Dostu, Vakko L’Atelier mutfaklarımızda tüm ürünler günlük olarak üretilmektedir. Siparişiniz esnasında ürünlerin tükenmiş olması söz konusu olabilir. Bu durumda şubelerimiz tarafından sizlere telefonla bilgilendirme yapılarak alternatif ürünler sunulacak veya iade süreci başlatılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Stok kodu: 868238559036-1-1 Kategoriler: Etiketler:
HESABIM
WISHLIST
WISHLIST
Login
Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SAYFA BAŞI