MINI PATE A TARTINER SET

370,00

Açıklama

Vakko Patisserie, tutku ile yaratılan enfes bir lezzeti sizinle buluşturuyor. Her tadımda dalından toplanmış kıpkırmızı ahududuların doğallığını yansıtan ‘Pate A Tatiner Framboise’ ile tatlı bir lezzet yolculuğuna davetlisiniz. Frambuaz ezmesine farklı bir yorum getiren Vakko Patisserie ‘Pate A Tatiner Framboise’ ile kalplerde ve damaklarda unutulmaz bir iz bırakacak.

Vakko’dan yepyeni bir lezzet yolculuğu.
Karamel kreması daha önce hiç bu kadar lezzetli olmamıştı! Karamelin yoğun lezzetini sevenler için Vakko Patisserie uzmanlığı ile üretilen karamel kreması damaklarda kalıcı bir iz bırakacak.

Lezzet notaları yaratan ve onları tutkuya dönüştüren Vakko Patisserie, bir ilki daha sizinle buluşturuyor. Taze fındıkların ve benzersiz kakaonun hayat verdiği bu özel fındık kreması hayatın en tatlı anlarına eşlik ediyor.
Pate A Tartiner Chocolat, Vakko Patisserie uzmanlığını yansıtan eşsiz lezzetiyle ilk tadımdan kalbinizi çalacak.

Raf Ömrü: 8 Ay
18 – 24°C (Kavanoz kapağı açılmadan önce oda sıcaklığında saklayınız ve güneş ışığından koruyunuz. Kapak açıldıktan sonra buzdolabında [4 – 6°C] saklayınız.)

Ürün Bilgileri
Bilgilendirme

Bilgilendirme

Değerli Vakko Dostu, Vakko L’Atelier mutfaklarımızda tüm ürünler günlük olarak üretilmektedir. Siparişiniz esnasında ürünlerin tükenmiş olması söz konusu olabilir. Bu durumda şubelerimiz tarafından sizlere telefonla bilgilendirme yapılarak alternatif ürünler sunulacak veya iade süreci başlatılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Stok kodu: 868238599925-1-1 Kategoriler: Etiketler:
SAYFA BAŞI