Yardım

 • Yurtdışına teslimatınız var mı?
  Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır. K.K.T.C de dahil olmak üzere yurtdışına teslimatımız yoktur.
 • Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?
  Siparişinizi teslim almak üzere Vakko Akmerkez Bistrot mağazamızın açık olduğu 12.00-20.00 saatlerde teslimat yapılmaktadır.
 • Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?
  Siparişinizin teslim alımı sadece Vakko Akmerkez Bistrot mağazamızdan yapılmaktadır.
 • Yurtiçinde her bölgeye teslimatınız var mı?
  Adrese teslimat şu an için sadece İstanbul ilindeki Beşiktaş ve Şişli ilçelerine yapılmaktadır.
 • Adrese teslimat nasıl çalışır?
  Vakko Akmerkez Bistrot mağazamızdan Vakko Gıda’nın özel aracı ile adrese teslimat yapılmaktadır. Adrese teslimat şu an için sadece İstanbul ilindeki Beşiktaş ve Şişli ilçelerine yapılmaktadır.

  Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, indirim dönemlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

  Adrese teslimat yöntemini kullanabilmeniz için sepet tutarınızın 25 TL'nin üzerinde olması gerekmektedir. Bu tutarın altındaki siparişlerinizi Click&Pick yöntemiyle teslim alabilirsiniz.
E-posta DestekVakko Müşteri İlişkileri, haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir. Sorularınızın cevaplarını “Hesabım” menüsü altındaki “Mesajlarım” sekmesinden takip edebilirsiniz.
Destek Hattı : 0 216 454 08 00Pazartesi-Cumartesi : 09:00-18:00