Yardım

 • İade koşulları nelerdir?
  Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler ile çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır.
 • İptal işlemini nasıl yapabilirim?
  Siparişinizi iptal etmek isterseniz müşteri ilişkileri ile iletişime geçip talebinizi oluşturabilirsiniz. Eğer siparişiniz henüz işleme alınmadıysa iptal işlemi gerçekleşir. Yasalar gereği Gıda ürünlerinde iade ve cayma hakkı bulunmamaktadır.
 • Yurtdışına teslimatınız var mı?
  Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır. K.K.T.C de dahil olmak üzere yurtdışına teslimatımız yoktur.
 • Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?
  Siparişiniz mağazalarımızın açık olduğu 10.00-22.00 saatlerinde teslimat yapmaktadır.
 • Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?
  Siparişinizi tamamladıktan sonra 0546 400 40 40 numaralı telefonu arayarak teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.
 • Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?
  Havale yoluyla ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kredi kartı ve debit (banka) kartları ile alışveriş yapabilirsiniz.
 • Ödememi, siparişimi mağazadan teslim alırken yapabilir miyim?
  Hayır. Ödemelerinizi online siparişinizi oluştururken yapmanız gerekmektedir.
 • Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?
  Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Debit kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
 • Kredi kartına taksit yapılıyor mu?
  Yasal düzenlemeler gereği Gıda ve Kozmetik alışverişlerinizde taksitlendirme yapılmamaktadır. Bu ürünlerde kredi kartı tek çekim seçeneğinden faydalanabilirsiniz.
 • Bana en yakın mağazayı nasıl bulabilirim?
  Size en yakın mağazayı https://shop.vakkolatelier.com/branches linkinden bulabilirsiniz.
 • CLICK & PICK nedir?
  CLICK & PICK, https://shop.vakkolatelier.com/ 'dan verdiğiniz siparişinizi Vakko Bistrot Akmerkez, Vakko Bistrot Atakule, Vakko Bistrot Emaar, Vakko Kuzu Effect, Vakko Bistrot Vadi İstanbul, Vakko Patisserie Akasya, Vakko Patisserie Aqua Florya,Vakko Patisserie Yalıkavak Marina, Vakko Patisserie Hiltown, Vakko Patisserie Cepa, Vakko Patisserie Karşıyaka, Vakko Patisserie Adana 01 Burda, Vakko L'atelier İstinye Park mağazalarımızdan teslim alabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Siparişinizi oluştururken CLICK & PICK teslimat tipini seçip teslimat adresi olarak bir mağazamızı seçmeniz yeterlidir.
 • Yurtiçinde her bölgeye teslimatınız var mı?

  Adrese teslimat şu an için sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Muğla illerinin belirlenmiş ilçelerine yapılmaktadır.

 • Adrese teslimat nasıl çalışır?

  Vakko Bistrot Akmerkez, Vakko Bistrot Atakule, Vakko Bistrot Emaar, Vakko Kuzu Effect, Vakko Bistrot Vadi İstanbul, Vakko Patisserie Akasya, Vakko Patisserie Aqua Florya,Vakko Patisserie Yalıkavak Marina, Vakko Patisserie Hiltown, Vakko Patisserie Cepa, Vakko Patisserie Karşıyaka, Vakko Patisserie Adana 01 Burda, Vakko L'atelier İstinye Park mağazalarımızdan Vakko Gıda’nın özel aracı ile adrese teslimat yapılmaktadır. Adrese teslimat her şubenin belirli teslimat noktalarına göre yapılmaktadır.

  Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, indirim dönemlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. 

E-posta DestekVakko Müşteri İlişkileri, haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir. Sorularınızın cevaplarını “Hesabım” menüsü altındaki “Mesajlarım” sekmesinden takip edebilirsiniz.
Destek Hattı : 0 216 454 08 00Pazartesi-Cumartesi : 09:00-18:00