fbpx

Millefeuille Coffee

Kahveli Milföy

120,00

Bin kat tat, bin kat lezzet! Her detayında Vakko Patisserie’nin tatlı dokunuşu hissedeceğiniz, Fransız pastacılığının vezgeçilmezi olan ‘Millefeuilles’ eşsiz bir kahve aromasıyla bir araya geliyor. ‘Millefeuilles Coffee’ farklı lezzet arayanları özel bir yolculuğa çıkaracak.

Açıklama

Alerjen uyarısı: Süt ürünü, yumurta ürünü, bugday gluteni, soya ürünü içerir. Eser miktarda badem, ceviz, antep fıstıgı, kaju, fındık, yer fıstıgı içerebilir. Kafein içerir. Alkol, domuz yağı ve katkıları içermez. Çocuklar veya hamile kadınlar için tavsiye edilmez.

Raf Ömrü: 1 Gün
Saklama Koşulları: 4 – 6°C

Ürün Bilgileri
Bilgilendirme

Bilgilendirme

Değerli Vakko Dostu, Vakko L’Atelier mutfaklarımızda tüm ürünler günlük olarak üretilmektedir. Siparişiniz esnasında ürünlerin tükenmiş olması söz konusu olabilir. Bu durumda şubelerimiz tarafından sizlere telefonla bilgilendirme yapılarak alternatif ürünler sunulacak veya iade süreci başlatılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Stok kodu: 868012757879 Kategoriler: ,
SAYFA BAŞI

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.