Vakko Çikolatalarının sütlü ve bitter olmak üzere, iki farklı formülü, İsviçre’nin en iyi çikolata firmalarının biri tarafından hazırlanmıştır.

Vakko tarafından hazırlanmış her çikolata hamurundan alınan numune, İsviçre’ye onay için teste gönderilmektedir ve ancak İsviçre’den onay alınması durumunda hazırlanan hamur, çikolata üretiminde kullanılmaktadır. Vakko Çikolatalarında hazırlanan hamurun konçlama süresi 72 saattir; bu sürenin normal konçlama süresine göre uzun tutulması, Vakko Çikolatalarının ürün kalitesini arttıran önemli bir faktördür. Böylesine özenli işlemler sonucunda, Vakko Çikolataları, İsviçre Çikolatalarıyla eş değerdir.


SUPERFİNE

1989 yılından günümüze uzanan ve hala aynı lezzeti taşıyan marka: Vakko Superfine...

Superfine, benzersiz tadının yanı sıra tasarımıyla da Vakko’yu yansıtmaktadır. Sütlü ve bitter çikolatalardan yaratılan 5,5 gr ağırlığında 3,5 mm’lik her bir kare, Vakko logosu ile yorumlanarak Vakko inceliğinin izlerini taşımaktadır. 1000 gr, 660 gr, 440 ve 165 gr’lık kutu boylarıyla Vakko Çikolata dostlarına tercih çeşitliliği sunmaktadır.

Raf ömrü 6 aydır.

EXTRAFİNE

Vakko Extrafine, 2 mm’lik yapısı ile Türkiye’nin en ince çikolatasıdır. 3,5 gr ağırlığında olup, diagonel çizgilerin şıklığıyla sunulmaktadır. Vakko Extrafine; 500 gr, 250 gr ve 125 gr’lık şık siyah kutusu ile Vakko inceliğinin izlerini taşımaktadır. İnceliği, zarafeti ve Vakko Çikolata keyfini bir arada yaşamak isteyenler için tasarlanmıştır.

Raf ömrü 6 aydır.

PRALİNE

Birbirinden farklı 7 pralin çeşidinden oluşmaktadır. Vakko’nun deneyimli çikolata ustaları tarafından tek tek ve büyük özenle, elde üretilmektedir. 800 gr, 400 gr ve 125 gr’lık kutu boylarının yanı sıra 400 gr’ lık metal kutu alternatifi ile Vakko Çikolata dostlarına tercih çeşitliliği sunmaktadır.

Raf ömrü 1,5 aydır.

TURKİSH DELİGHT

Geleneksel Türk lokumunun Sütlü / Bitter Vakko Çikolata kaplamasıyla üretilen Turkish Delight’ın %70’i lokumdan %30’u çikolata kaplanmasından oluşmaktadır. Vakko Turkish Delight, 400 gr 200 gr’lık şık, gold kutusunda, geleneksel motifleri seven Vakko dostları için 240 gr ve 350 gr Gümüş Kaplama Otantik Kutu’larda ve açık (kg) olarak satışa sunulmaktadır.

Raf ömrü 6 aydır.

NAPOLITAINS NAPOLITAINS

Vakko Chocolate’ın klasikleşen lezzeti Vakko Superfine, 4 farklı çeşitle lezzet tutkunlarıyla buluşuyor. Her bir kutuda enfes Vakko Chocolate ile hazırlanmış Sütlü, %80 Bitter, Bademli ve Fındıklı Superfine ayrı ayrı paketlerde bir arada sunuluyor. 390 gr.

Raf ömrü 12 aydır.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

SALTED CARAMEL AND ALMOND

Vakko tablet serisi Vakko Superfine lezzetini seven ve daha yoğun tat almak isteyen çikolata severler için üretilmiştir. Hem taneli hem de kırarak yenilebilen bu lezzet 100 gr, 75 gr, 70 gr ve 55 gr gibi farklı gramajlarda üretilmektedir.

Raf ömrü 12 aydır.

CHOCOLATE CONCEPT CHOCOLATE CONCEPT

Vakko Chocolate'ın en özel lezzetleri, tadına doyum olmaz bir çikolata keyfi için bir araya geliyor...

Superfine’den, Extrafine’e, el yapımı Praline’den, Pistachio Croquant ve Salted Caramel&Almond’a Vakko Chocolate’ın dünyanın en iyi çikolatası olan İsviçre reçeteleriyle hazırlanan tüm zengin koleksiyonu lezzet tutkunları için aynı kutuda sunuluyor. 850 gr ve 425 gr’lık gold renk kutusunda satışa sunulmaktadır.

Raf ömrü 1,5 aydır.

ALIŞVERİŞE BAŞLA