CHEESE CAKE A LA MANGUE

₺ {{product.Price | number:2}}
Sipariş Ver

CHEESE CAKE A LA MANGUE ÜRÜN DETAYLARI

MANGOLU CHEESECAKE

Fransız pastacılığı ile bir araya gelen egzotik bir lezzet, Cheese Cake A La Mangue… Mango, badem unlu bisküvi ve damaklarda iz bırakan taptaze bir krema. Vakko Patisserie'ye özel bu benzersiz pasta, çay ve kahve saatlerinize eşlik ederek, hafif bir lezzet arayanların da favorisi olacak.

Alerjen uyarısı : Süt ürünü,yumurta ürünü,soya ürünü,bugday gluteni,badem içerir.Eser miktarda antep fıstıgı, kaju, fındık, ceviz, yer fıstıgı içerebilir. Alkol, domuz yağı ve katkıları içermez.​


Raf Ömrü: 2 Gün
Saklama Koşulları: 4 - 6°C

Alerjen uyarısı : Süt ürünü,yumurta ürünü,soya ürünü,bugday gluteni,badem içerir.Eser miktarda antep fıstıgı, kaju, fındık, ceviz, yer fıstıgı içerebilir. Alkol, domuz yağı ve katkıları içermez.

Ürün Kodu: 868188251193
Değerli Vakko Dostu, Vakko L’Atelier mutfaklarımızda tüm ürünler günlük olarak üretilmektedir. Siparişiniz esnasında ürünlerin tükenmiş olması söz konusu olabilir. Bu durumda şubelerimiz tarafından sizlere telefonla bilgilendirme yapılarak alternatif ürünler sunulacak veya iade süreci başlatılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.