Kategori: Press

Yeni Tatlar

Kategori: Press

Vakko Delight, beş farklı çeşitten oluşan reçel koleksiyonunu lezzetleri arasına ekledi. Kokuları ve özel sunumlarıyla doğal ve artizan tatlardan hoşlananlara hitap eden koleksiyon sezona ait yeni meyvelerle yapılan çeşitlerle zenginleşecek. Reçeller vakko Bistrot, Vakko Patisserie ve vakkolatelier.com’da satılıyor.
Alem / 21.10.2020

DEVAMINI OKU Yeni Tatlar

Dondurma Keyfi

Kategori: Press

Vakko L’Atelier’nin yeni Vakko Ice Cream To Go çeşitleri yaza lezzet katıyor. Çikolata sevenler için Chocolat Noir ve Nature Au Chocolat, egzotik lezzet tutkunlarına Gingembre (zencefil), kahveseverlere Cafe ve Cappuccino Cookie, hafif tatlar arayanlara…
Alem / 12.08.2020

DEVAMINI OKU Dondurma Keyfi

Tatlı Severlere

Kategori: Press

Vakko şıklığının lezzet ile bir araya geldiği Chocolate, Patisserie, Bistrot, Ice Cream ve Delight tatları, yeni bir online platforma taşınıyor. Vakko lezzetlerine tek bir dokunuşla, istenilen her yerde konforla ulaşmayı sağlıyor.
Maison Francaise / 01.06.2020

DEVAMINI OKU Tatlı Severlere

Evde Kafe & Pastane Keyfi

Kategori: Press

Vakko Bistrot ve Vakkorama Cafe’nin sevilen menüleri, tatları, yemekleri; aynı zamanda Vakko Chocolate, Patisserie, Bistrot, Ice Cream ve Delight lezzetleri tek bir platformda bir araya geliyor. www.vakkolatelier.com adresinde, aynı çatı altında buluşan tüm tatlar, online sipariş edilebiliyor.
Keyifli Alışveriş / 01.06.2020

DEVAMINI OKU Evde Kafe & Pastane Keyfi
SAYFA BAŞI